İngiltere Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngiltere Vize İşlemlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İngiltere vizesi alırken randevu ve başvuru evrakları ile ilgili merak ettiğiniz, ihtiyaç duyduğunuz tüm konularda sizlere profesyonel hizmetler sağlamaktayız.

İngiltere vizesine başvuru yapmak, oldukça meşakkatli bir süreçtir. Bu bağlamda vize başvurusu yaparken evrakların eksiksiz olması ve sunulan tüm bilgilerin doğru olmasına dikkat etmeniz gerekir.

İngiltere Vizesi Neden Reddedilir?

İngiltere Büyükelçiliği’nin sitesinde online başvurularınızı tamamladıktan sonra, firmamız aracılığı ile sizler adına İngiltere Konsolosluğu’na randevu talebinde bulunmaktayız. Online sistem üzerinde İngiltere vize başvurularınız kabul edildikten sonra, tamamlamanız gereken evraklarla birlikte resmi olarak başvuru süreciniz başlamaktadır.

Profesyonel danışma hizmetleri kapsamında yapılmayan çoğu başvuru yanlış bilgi veya eksik evrak gibi nedenlerle reddedilebilmektedir.

İngiltere Aile Birleşimi Vizesi

İngiltere aile birleşimi vizesi, İngiltere vatandaşı ile evlenerek ülkede yaşamak isteyenlerin başvuru yaptığı vize kategorisidir. Fakat bu vize türüne başvuru yapmak, kabul edilmek kadar zordur. Bu anlamda tüm detayları ile eksiksiz bir başvuru yapmak ve başvurunuzun olumlu sonuçlanması için gereken tüm profesyonel desteği sizlere sağlamaktayız.

İngiltere Evlilik Vizesi Ret Nedenleri

İngiltere aile birleşimi vizesine başvuru yaparken, sağlamanız gereken koşullar ülke büyükelçiliği tarafından belirlenmektedir. Bu koşullar arasında;

  • Finansal yeterlilik durumunu kanıtlar belgeler
  • Başvuru için gerekli olan evrakların eksiksiz bir şekilde doldurulması
  • Evli olmamak veya boşanan kişiler için evliliğin bittiğini kanıtlayan belgeler
  • En az B1 seviyesinde İngilizce bilgisine sahip olduğunu kanıtlar belgeler yer almaktadır.

Tüm bu koşulları sağlayan kişiler başvurularını gerçekleştirebilir. Fakat bu koşulların en az birinin eksikliği başvuru ret sebepleri arasında yer alır. Aynı zaman İngiltere aile birleşimi sınavı, vizeye başvuru yapan kişinin dil yeterlilik seviyesini ölçmek amacıyla yapılır. Bu sınavı da başarı ile tamamlayan kişiler, sınav sonucunda gösterilen dil seviye belgesini başvuru evraklarına ekleyebilirler.

Siz de İngiltere vizesiyle ilgili tüm bu süreçlerde profesyonel destek talep ediyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

EB-5 Vizesi Nedir?

EB-5 Vizesi Nedir?

İzmir İş Güvenliği Şirketleri 2021

İzmir İş Güvenliği Şirketleri 2021

İş Güvenliği ile İş Verimine Tedbir Sağlayın

İş Güvenliği ile İş Verimine Tedbir Sağlayın

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir