Iqos Versiyonları

Iqos Versiyonları

Elektronik sigaraların başında yer alan iqos iki versiyonu olan tütün ısıtma sistemine sahiptir. İlk versiyonda üç ana bileşen bulunur. Heets ya da heatsticks adı verilen ısıtmalı tütün ünitesi, bir tutucu ve şarj cihazı ilk versiyondur. İkinci versiyon tutucu ve şarj cihazını birleştiren pili şarj etmeden çokça kullanıma izin veren bir üründür. Her iki versiyonda aynı şekilde çalıştırılır. Kullanıcılar ısıtılmış tütün ünitesini elektroniği kontrol edilen ısıtıcının içindeki tutucuya yerleştirir. Kullanıcı ısıtıcıyı açmak için düğmeye basar. Sonrasında tütün buharı içeren bir nikotini solumak için ısıtılmış olan tütün ünitesini çeker. Isıtmalı olan tütün ünitesi bittiğinde kullanıcı onu ucundan çıkarır ve sonra çöp kutusuna atabilir.

Isıtmalı tütün ünitesi sigara içmek için yapılmamıştır. Isıtma için tasarlanan benzersiz şekilde işlenmiş tütün tapası içermektedir. Firmamız tütün tıkayıcıyı öğütülmüş ve yeniden dökülmüş yaprak adı verilen tütün yapraklarına dönüştürülen tütün yapraklarından yapar. Bu tabakalar sonrasında kıvrılır ve tütün tıkacı haline getirilir.

İqos Kullanımı

Japonya ve İtalya’da satışa çıkan ıqos sigaralar sektörü yeniden canlandıran elektronik platformun önde gelen markalarını temsil eder. Firmamız sigaranın insanlara verdiği zararı önlemek adına ios sigaraları üretmiştir. Sigarayı yakmadan ısıtma yolu ile ihtiyaç duyulan nikotinin tamamını alıyor ve hem karbonmonoksit, zifir gibi maddelerin azalmasını sağlıyor.

Isıtılan tütün ünitesinin içine tutucu yerleştirilir ve ısıtma bıçağı ile tütünü ısıtılır. Bıçak tütünü 350 dereceye kadar ısıtır tutarlı bir tadı sağlayana kadar bekletilir. Aşırı ısınmaya karşı kendini kapatma özelliği de bulunur.

İqos Şarj Uygulaması

Ürünümüz üç bileşenli olup ısıtma sistemine sahip ısıtmalı bir tütün ünitesi sayesinde kullanıma hazır olan sigaradır. Tutucudaki küçük piller şarj cihazına yerleştirilir ve şarj edilir. Şarj cihazları ev tipi elektrik prizlerinde şarj edilir. Ürünlerimizin bazıları şarj etmeden ikinci kullanıma izin verirken bazıları şarj etmeden on defa şarj edilir ve iqos iluma bu türlerin başında gelir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Seçim Banyo

Seçim Banyo

Yapı İşleminde Zirve Metpor

Yapı İşleminde Zirve Metpor

Kaliteli Mutfak Pişirme Ekipmanları

Kaliteli Mutfak Pişirme Ekipmanları

Özel Türleri İle Silikon Cephe

Özel Türleri İle Silikon Cephe

Yorum Yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir